Автостанція Стрий

З грудня 2014 року по серпень 2015 року тривало Будівництво автостанції із супутньої інфраструктурою по вул.Успенська, 41, м.Стрий, Львiвської обл.

Замовником та інвестором виступав ПрАТ ВКК «Еталон», Генеральною проектною – організацією ТзОВ «Преміум Проект».

Загальна площа будівлі, відповідно до проектної документації 1558,5 м.кв., тип будівлі – громадська будівля з поверховістю – 1 поверх з мансардою, ІІІ категорії складності проекту. Будівельні характеристики: фундамент – залізобетонні блоки, перекриття монолітне, зовнішні стіни та перегородки – цегляні, покриття даху – металочерепиця.

На сьогодення: Автостанція збудована, діюча, торгові площі зайняті власниками торгових магазинів, продуктовим супермаркетом «Рукавичка». Наразі всі торгові приміщення та магазини першого поверху та мансарди продані у власність фізичних осіб та підприємств.

З квітня 2015 року по квітень 2016 року тривало будівництво закладу торгівлі по вул.Успенська, буд.41 «В», м.Стрий, Львiвської обл..
Замовником та інвестором виступає ПрАТ ВКК «Еталон», Генеральною проектною організацією ТзОВ «Преміум Проект».
Загальна площа будівлі, відповідно до проектної документації 244,5 м.кв., тип будівлі – громадська будівля з поверховістю – 1 поверх з мансардою, ІІ категорії складності проекту.
Будівельні характеристики: будівля монолітно-каркасна з цегляними перегородками.
На сьогодення: всі торгові площі та магазини першого поверху та мансарди продані у власність фізичних осіб та підприємств.