Апарт Готель

Один з найважливіших етапів підготовки подорожі - вибір готелю.

В Європі понад 20 років існує такий вид розміщення, як апартаменти. Туристу пропонується зняти на тривалий або не дуже термін квартиру, віллу або частина будинку. Таке розміщення вигідне для компаній, сімей і тих, хто їздить у інші країни на тривалі відрядження.

Ми пропонуємо продаж номерів в апарт-готелі багатофункціонального торгово-розважального комплексу Фонтан у місті Моршин по вулиці Івана Франка, 48а. Будівництво заплановане у ІІІ кварталі 2018 року. На першому та другому поверхах передбачено торгово-розважальні приміщення на 2400м.кв, з третього по сьомий поверхи приміщення апарт-готелю, який складається з 17 окремих номерів на кожному поверсі загальною площею 3500 кв.м.

ТРК Фонтан МоршинТелефон для довідок +38067-125-49-77

 

Апарт-готель – це напівкомерційна нерухомість, яка продається з повним ремонтом та меблюванням, тетиротія готелю охороняється, існують додаткові об’єкти, що знаходяться в загальному користуванні всіх мешканців комплексу: ресторан, торгові-розважальний комплекс, паркінг, місце для занять фітнесом, тощо.

Апарт-готель є дуже зручним місцем для проживання під час відпочинку або при необхідності жити в країні для ведення бізнесу. В номерах є все необхідне для комфортного проживання: двоспальні ліжка, обладнана кухня, душ, туалет, балкон, тераса тощо. Власникам надається можливість жити, як вдома: прибирати, прати, готувати або займатися цими речами вибірково. Можна, наприклад, харчуватися самостійно, але снідати при цьому в ресторані або в їдальні готелю. Зупинятися в таких закладах дуже зручно. Це недорого, можна відчувати себе незалежним, але при цьому знати, що про тебе подбають в разі потреби. Це житло для мандрівників, які не бажають зупинятися в готелі, вважаючи за краще жити в квартирі.

Ще однією перевагою придбати нерухомість в апарт-готелі є можливість завжди мати куточок, куди повернутись. Апарт-готелі створюють домашні умови проживання своїм клієнтам, власникам не варто перейматися про стан своїх апартаментів, керуюча компанія подбає про чистоту та якісний сервіс.

 

Вибір Апарт-готелів в Україні для інвестування в нашій країні, на жаль, невеликий. Поки що найбільша кількість апарт-готелів сконцентрована в Трускавці та Києві. Та досвід Сполучених штатів і Європи демонструє процвітання такого виду готельних послуг.